opp
KRS 0000003647
opp
KRS 0000178876
Białowieża

Potrzebne wsparcie dla Marka Płotasta i jego rodziny

31 marca 2019 min
(galeria fotografii)

W nocy z 26 na 27 marca spłonęło mieszkanie członka naszego teamu biegowego Marka Płotasta. Prosimy o finansową pomoc dla Marka i jego rodziny.

Całe szczęście Marek, jego żona oraz dwójka dzieci przeżyli tę tragedię. Niemniej w jednej chwili stracili wszystko. Obecnie u swojej rodziny czekają na mieszkanie zastępcze. To szczególna sytuacja. My działamy na rzecz ochrony przyrody, ale nie możemy być obojętni na los osób, które również od lat są z nami po dzikiej stronie i promują bliskie nam wartości. Dlatego prosimy Was o pomoc dla Marka i jego rodziny.

Jeśli możecie wesprzyjcie choćby drobną kwotą rodzinę Płotastów. Liczy się każda złotówka.

redakcja Dizkie Życie

Kliknij i pomóż pomagam.pl/plotasty

Podajcie dalej tę prośbę! Bądźmy solidarni z Markiem. Dziękujemy za udzielone wsparcie.

Marek jest mieszkańcem Reszela, od wielu lat wspiera Miesięcznik Dzikie Życie, Pracownię na rzecz Wszystkich Istot, jest też basistą zespołu muzycznego Pulse Generation. W naszym biegowym teamie jest od samego początku jego istnienia, czyli od 2016 roku.

tytul: Śmieci w rzekach!tytul: Ministerstwo Środowiska robi ludzi w balonatytul: Transformacja na ruskim czy polskim węglu?tytul:  „Wszystkie rzeki prowadzą do morza”. tytul: Lasy Państwowe nie radzą sobie z Puszczą? Czas na park narodowy!tytul: SprzątamMy ze świadomością!tytul: sprzątaMy ze świadomościątytul: Recykling zakwitnie w Kielcach
view_list  inne artykuły z tematu Białowieża:
mh

Lasy Państwowe nie radzą sobie z Puszczą? Czas na park narodowy!

To nie martwe drzewa są zagrożeniem w Puszczy, tylko patrzenie na ten wyjątkowy las jako na zasób do komercyjnej eksploatacji – koalicja Kocham Puszczę komentuje wzmożoną akcję propagandową zwolenników wycinki w Puszczy

mh

Z łukiem i dziećmi na ASF, czyli kolejne kuriozalne pomysły PZŁ

Do sieci wyciekł projekt zmian w prawie łowieckim autorstwa Zarządu Głównego Polskiego Związku Łowieckiego. Propozycje zostały zawarte w projekcie ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu ułatwienia zwalczania chorób zakaźnych zwierząt i przedstawione Ministerstwu Środowiska.

mh

Koniec Rzeczpospolitej Myśliwskiej. Senat przegłosował dobrą zmianę prawa łowieckiego

Senat opowiedział się za dobrymi zmianami przyjętymi przez Sejm.

mh

Prawo i Sprawiedliwość zgadza się na Rzeczpospolitą Myśliwską

Posłowie Prawa i Sprawiedliwości wraz z Kukiz15 stanęli w obronie uprzywilejowanej pozycji myśliwych. Jednocześnie zignorowali uwagi strony społecznej, fundując społeczeństwu złą nowelizacją prawa łowieckiego. Teraz w ekspresowym tempie chce doprowadzić do jej uchwalenia.

mh

Wrocław solidarny z obrońcami Puszczy

Partia Zieloni we Wrocławiu zorganizowała happening solidarnościowy z obrońcami Puszczy Białowieskiej, którzy zostali aresztowani za udział w pokojowym proteście w siedzibie Lasów Państwowych w Warszawie.

pokaż więcej touch_app
link terra
Materiały zgromadzone na serwisie dostępne są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowe.