opp
KRS 0000003647
opp
KRS 0000178876
artykuł

Kajak Jamboree, 2 marca 2019, Gdynia

27 lutego 2019 min
(galeria fotografii)

Kajak Jamboree https://www.facebook.com/KajakJamboree/, to spotkanie sportowców, wyczynowców, amatorów, podróżników, ekologów, freestylerów..., wszystkich których łączy woda i to co w niej i na niej pływa. W programie pokazy wyjątkowych filmów, galeria zdjęć, konkursy i fantastyczne nagrody, np. ekstremalne spływy kajakowe czy przeloty paralotnią.

Kajak Jamboree https://www.facebook.com/KajakJamboree/, to spotkanie sportowców, wyczynowców, amatorów, podróżników, ekologów, freestylerów..., wszystkich których łączy woda i to co w niej i na niej pływa. W programie pokazy wyjątkowych filmów, galeria zdjęć, konkursy i fantastyczne nagrody, np. ekstremalne spływy kajakowe czy przeloty paralotnią.

Na imprezie wystąpią też specjalni goście np. Olek Doba największy polski kajakarski podróżnik, wielokrotnie pokonujący Atlantyk w samotnych wyprawach, czy Dominik Dobrowolski, kajakarz i ekolog, wspierający działania Koalicji Ratujmy Rzeki, który posprzątał już ponad 5 tys km szlaków wodnych, płynąc w swoim kajaku. Kajak Jamboree: największe kajakarskie spotkanie w Polsce, polecam, zapraszam i do zobaczenia. A dla każdego, kogo spotkam 2 marca w gdyńskim Uchu, mam drobny upominek , symboliczny breloczek: Recykling Rejsy czyli STOP dla zaśmiecania wód! - zachęca do udziału Dominik Dobrowolski .

Gdynia, 2 marca 2019 https://kajakjamboree.pl/

PROGRAM

14:00 Rozpoczęcie imprezy

14:15 For The Love

15:20 Kayaking the Aleutians

16:20 Przerwa

16:50 Blok konkursowy 1

17:50 Przerwa

18:30 Blok Konkursowy 2

19:30 Przerwa

20:00 Prezentacje

20:55 Ogłoszenie wyników, dekoracja zwycięzców

21:00 Losowanie nagród dla publiczności i zakończenie imprezy

min

tytul: Kajak Jamboree za namitytul: Jak wygląda Przekop Mierzei z kapitańskiego mostka?tytul: Głosowanie na EkoWalentynki do 8 marca!tytul: Przekop Mierzei: jak za jednym zamachem zaszkodzić Przyrodzie, stracić dużo pieniędzy i nie uzyskać nic w zamiantytul: Eko-Inspiracja 2018. Plebiscyt.tytul: Orły przednie w Tatrachtytul: Rekuperacja zamiast oczyszczaczy!tytul: Alarm smogowy w miastach
view_list  inne artykuły z tematu artykuł:
mh

Wielka mazurska zbiórka elektroodpadów!

Posprzątajmy Mazury z elektroodpadów! Zbiórka elektrośmieci będzie prowadzona 26 lipca w godzinach od 10 do 14.00 w Giżycku na skwerze naprzeciwko byłego kina Fala (Plac Grunwaldzki). Pierwszym uczestnikom akcji rozdamy rowerowe lampki, bo w końcu zbiórkę organizują rowerzystki i rowerzyści w ramach akcji "Cycling Recycling - Mazury pełnej dobrej energii!" - mówi Dominik Dobrowolski, organizator akcji.

mh

Rowerzyści posprzątają Mazury!

26 lipca w Giżycku rozpocznie się IV edycja projektu edukacyjnego „Cycling Recycling". W planie jest przejechanie największej mazurskiej pętli rowerowej, odwiedzenie najpiękniejszych marin i przeprowadzenie kilkunastu edukacyjnych akcji mających na celu namawianie turystów i mieszkańców, aby po wakacyjnym pobycie Kraina Tysiąca Jezior pozostała czysta a elektroodpady trafiały wyłącznie do punktów zbierania.

mh

Recykling Rejs na Sole

W dniach 29-30 czerwca odbyła się 53. edycja Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego „Trzy Zapory" na rzece Sole. – To był wyjątkowy spływ, bo po raz pierwszy do kajakarzy sportowców dołączyli eko-kajakarki i kajakarze.
mh

Raport PAS – Kontrola jakości węgla do szybkiej poprawy

Polski Alarm Smogowy sprawdził jak wygląda sprzedaż i kontrola jakości węgla na rynku detalicznym.

mh

Spływ "Trzech Zapór" i sprzątanie Soły

W dniach 29-30 czerwca odbędzie się 53. edycja Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego „Trzy Zapory" na rzece Sole. – To będzie wyjątkowy spływ,
mh

Najlepsza ekoakcja w 2018!

Zakończyło się podliczanie głosów w ogólnopolskim internetowym plebiscycie "EkoInspiracja 2018"... .
pokaż więcej touch_app
link terra
Materiały zgromadzone na serwisie dostępne są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowe.